Get Adobe Flash player

 

Login
Username:
Password:
forgotten password?

Latest News

Latest Listings2011 Toyota Prius Używany
[posted on 24/01 08:59PM]

Price: PLN24,000
Mileage: 48000
Power (PS): 136
Exterior Color: White
Transmission: Automatic
Location: Poland, Opole
ZIP: 45-415


Additional PhotosContact the seller

Korneliusz Wieteska
E-mail the seller now Call the seller now
793888888


Vehicle Details

Vehicle type:  HEV - Hybrid Electric Vehicles


Vehicle Features
Air Conditioning, ABS, Alarm, AM/FM Radio, Alloy Wheels, Cassette Radio, Central locking, CD Player, Cruise Control, Driver-Side Airbag, Electric windows, ESP, Extra Cab, Full Service History, Immobilizer, Leather Interior, Passenger-Side Airbag, Power Lock, Power Steering, Power Windows, Remote Alarm Control, Rear Window Defroster, Rear Window Wiper, Side-Impact Airbags, Taxi, Tinted Glass


Vehicle Description
Powiększa nam się rodzina, więc jestem zmuszony odstąpić leasing na nasz ukochany samochód. Jestem przekonany, że nowy nabywca będzie bardzo zadowolony, więc bardzo go polecam. Do spłaty pozostało 48 rat leasingu po 886.32 zł netto (1090,17 zł brutto). Samochód jest z końca 2010 roku, ale jest na fabrycznej gwarancji od 22.02.2011, kiedy to został zarejestrowany. Jest to najmniej awaryjny samochód na świecie, a dodatkowo ma najmniej toksyczne wnętrze. Jest też bardzo ekonomiczny (lepiej wydać na ratę leasingową niż na paliwo), bardzo bezpieczny i ekologiczny. Auto jest wyposażone w najlepsze letnie opony. Dodatkowo gratis komplet oryginalnych felg aluminiowych z najlepszymi oponami zimowymi. Na samochód wystawię fakturę VAT. Auto ma delikatnie uszkodzony tylny zderzak (widać na zdjęciach i video), ale mogę do czasu sprzedaży go wymienić. Oprócz tego jest w perfekcyjnym stanie. Nie ma najmniejszego wgniecenia, zadrapania czy odprysku. W aucie nigdy się nic nie popsuło i nic nie jest popsute. Wszystko działa w 100%. Cena "kup teraz" dotyczy odstępnego i jest to kwota brutto. Koszt cesji ponoszę ja, a wykup jest symboliczny, więc odstępne i pozostałe raty są praktycznie jedynymi kosztami zakupu auta. Video jest dostępne na YT. http://www.youtube.com/watch?v=XXSuWOTah64&feature=plcp Informacje pod numerem 793888888.


2012 EV mobile. All rights reserved. The brands and trademarks mentioned belong to their respective owners. Use of this Web site implies acceptance of the Terms and Conditions and Privacy Policy.

Reklamy: Rowery elektryczne