Get Adobe Flash player

 

Zaloguj
Login:
Hasło:
zapomniałeś(aś) hasło?

Ostatnie aktualności

Ostatnie ogłoszenia

EVmobile to pierwsza międzynarodowa giełda pojazdów elektrycznych i hybrydowych założona w roku 2011.

W serwisie EVmobile umieszczać można ogłoszenia dotyczące tylko i wyłącznie sprzedaży nowych lub używanych pojazdów z napędem elektrycznym (EV), hybrydowym (HEV), hybryd z wtyczką (PHEV), pojazdów elektrycznych o rozszerzonym zasięgu (EREV), pojazdów napędzanych ogniwami paliwowymi (FCEV), miejskich pojazdów elektrycznych bliskiego transportu kategorii NEV oraz wolnobieżnych pojazdów elektrycznych kategorii LSV.

Ogłoszenia sprzedaży mogą dotyczyć pojazdów takich jak samochody osobowe, samochody dostawcze, motocykle, skutery, quady, rowery, autobusy, lekkie i ciężkie samochody ciężarowe, wózki golfowe, wózki widłowe, pojazdy budowlane, pojazdy rolnicze itp, pod warunkiem że źródłem napędu jest silnik elektryczny lub hybrydowy. Ogłoszenia mogą dotyczyć zarówno pojazdów produkowanych fabrycznie jak i pojazdów powstałych w skutek konwersji samochodów spalinowych na elektryczne (np. DIY). W serwisie można tez umieszczać ogłoszenia części, akcesoriów i aplikacji pod warunkiem, że są one związane z samochodami elektrycznymi lub hybrydowymi.


Misja

Pojazdy elektryczne i hybrydowe w innych giełdach samochodowy są zazwyczaj mało wyeksponowane i często trudne do znalezienia pomiędzy bardzo dużą ilością ogłoszeń samochodów z silnikami spalinowymi. Misją serwisu EVmobile jest dostarczanie wygodnego i szybkiego interfejsu pomiędzy sprzedającym a kupującym stricte w dziedzinie sprzedaży pojazdów z napędem elektrycznym i hybrydowym. Serwis dedykowany jest zarówno dla sprzedawców prywatnych jak i dealerów i komisów samochodowych. Celem serwisu jest również promowanie środków transportu zasilanych alternatywnymi źródłami napędu. Serwis EVmobile ma zasięg międzynarodowy i jest dostępny w kilku wersjach językowych na kilku domenach.

EVmobile jest patronem kampanii Kraków Mobilny:Partnerzy naszej giełdy:
Ekologia


Media o nas2012 EV mobile. All rights reserved. The brands and trademarks mentioned belong to their respective owners. Use of this Web site implies acceptance of the Terms and Conditions and Privacy Policy.

Reklamy: Rowery elektryczne